ZALANI PRZEZ ODRĘ

W poniedziałek 22 maja zespół KS Polkowice 2005 rozegrał swój czwarty mecz rundy wiosennej. Rywalem w roli gospodarza była drużyna Odry Ścinawa. Niestety przeciwnicy nie okazali się dla naszej ekipy gościnni. Wygrali zdecydowanie, strzelają aż osiem bramek, na które potrafiliśmy odpowiedzieć tylko dwoma. W rundzie jesiennej będąc w Polkowicach padł wynik 3:3. Poniżej wypowiedź trenera Wojciecha Juraka, opiekuna drużyny.

To nasz kolejny mecz, w którym na boisku z naszej strony panował chaos w każdej formacji. Rywal był silniejszy fizycznie i być może posiadał wyższe umiejętności piłkarskie, ale na pewno z przebiegu gry nie wyglądało to tak jak prezentuje się końcowy wynik. Ciągle uczymy się podstawowych elementów gry w piłkę i odpowiedzialności w grze i widać, że wychodzi to w kratkę. Oddajemy przeciwnikom bramki w taki sposób jaki boli każdego trenera bez względu na wiek zawodników. Do końca sezonu pozostały nam 3 mecze i wciąż będę się trzymał tego by chłopcy pograli w jak najbardziej równym wymiarze czasowym. Niech się uczą, wyniki nie są w ogóle ważne, ale liczy się pomyślunek w grze - z nim jak na razie jest różnie. Pozytywem może być kilka akcji, zwłaszcza skrzydłami w naszym wykonaniu i kilka z nich przy lepszej skuteczności mogło zakończyć się golami. W sobotę o godzinie 11:00 na naszym stadionie spotkanie z Pogonią Góra.

Odra Ścinawa - KS Polkowice 8:2 (2:0)

Bramki: Jakub Iżykiewicz, Jakub Łoziński

Skład: Igor Konieczny -  Michał Dyczko (Mateusz Trojanowski 40'),  Patryk Swół (Kacper Sinicki 45'),  Krystian Kołbuc (Bartłomiej Kuriata 5' -> Hubert Chyliński 40') - Tomasz Sulima (Seweryn Pasternak 31'), Jakub Iżykiewicz (Tomasz Sulima 45'), Oliwier Golasiński (Mateusz Terlecki 31'), Jakub Matwiszyn (Oliwier Golasiński 45') - Kacper Sinicki (Jakub Łoziński 31').