ŚWIĘTUJMY RAZEM

Witam serdecznie wszystkich Rodziców Naszych Piłkarzy. W sobotę 20 maja w Klubie odbędą się huczne obchody 70-lecia piłkarskich tradycji w Polkowicach. W całym Klubie jest bardzo duża mobilizacja na tę imprezę w związku z czym serdecznie zapraszamy wszystkich Chłopaków, Rodziców i Rodziny ekipy 2005.

Oto plan obchodów:

10:00 - msza św. w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Łaskawej. Prośba o maksymalną obecność jeśli chodzi o    zawodników plus rodziców. Oczywiście poza tymi, którzy z wiadomych przyczyn nie mogą.

około 11:10 - wyruszamy z przemarszem do Klubu na stadion na Kopalnianej.

około 12:15 - rozpoczynamy granie w ramach Klubowego turnieju. Najprawdopodobniej Nasz zespół zmierzy się z rocznikiem 2006.

Po tych meczach Chłopcy otrzymają nagrody i prezenty od Klubu (na pewno pamiątkowe koszulki dla każdego i zapewne coś jeszcze). Następnie każdy z Zawodników ma zapewniony ciepły posiłek plus napój. Każdy z Rodziców będzie mógł zakupić jedzenie plus różne napoje w cateringu Lubinpexu, ale bardzo mocno zachęcamy do zabierania własnych grilli, kiełbasek, napojów itp. W tym dniu mamy się integrować i wnoszenie wszystkiego na teren klubu jest dozwolone (alkoholu również).

Następnie do dyspozycji mamy wszystkie boczne boiska klubu, będą dmuchańce, różne zawody itp. Możemy zagrać również mecz Zawodnicy kontra Rodzice. Prezesowi i wszystkim ludziom z Klubu bardzo zależy na tym byśmy się wspólnie bawili, a następnie dopingowali KS Polkowice w meczu z Górnikiem Wałbrzych o godzinie 17:00.

Ważna informacja jest taka, że z powodów zawodowych ja mogę być na imprezie tylko do godziny 15:30, więc dobrze by było, aby Państwa było jak najwięcej i żeby Chłopcy mieli co robić do tej godziny 17:00, kiedy rozpocznie się mecz.

Wszystko kończy się po meczu około godziny 19:00. Ewentualnie dla wytrwałych obiekty klubu będą wciąż otwarte na wspólne grille itp.

Co Chłopaki mają zabrać:

- do kościoła obowiązkowo każdy nowy dres wyjściowy. Jeszcze ich nie odebrali Bartek Czyżewski, Krystian Kołbuc, Patryk Swół, Michał Dyczko, Igor Konieczny. Dresy mogą odebrać sami Chłopcy podczas treningów w środę lub czwartek o 15:30 lub Rodzice w tym samym czasie (zwłaszcza tych, którzy są na wycieczkach szkolnych). Ja wożę te dresy w swoim aucie. Koniecznie musimy być ubrani tak samo podczas sobotniego dnia.

- strój do gry w piłkę. Getry i spodenki dowolne, koszulki CZERWONE treningowe lub jeśli ktoś nie ma to jakąś inną czerwoną. No i oczywiście korki.

Jeszcze raz gorąco zapraszam i proszę o zarezerwowanie sobie tych kilku godzin. Pogoda ma być bardzo ładna, więc będziemy mogli spędzić fajnie czas, pogrillować i zrobić dobre wrażenie, bo wszyscy jesteśmy jedną drużyną. Jeżeli ktoś już teraz wie, że na pewno nie będzie to proszę o informację sms-a. Jeśli będą jakiekolwiek pytania to jestem zawsze dyspozycyjny pod moim numerem telefonu. Pozdrawiam i do zobaczenia, Wojtek Jurak.