PLANUJEMY ZAKUPY

Wróciliśmy na otwarte boiska a co za tym idzie do trzech treningów w tygodniu. Chcąc zapewnić naszym piłkarzom optymalną ilość strojów, zamierzamy dokonać kolejnego zakupu. W związku z tym zwracam się do wszystkich rodziców, którzy nie mają uregulowanych składek ( do styczniowej włącznie ), o dokonanie wpłaty zaległości do dnia 20 marca, tj. do końca piątkowego treningu o godzinie 16.00. Jest to termin ostateczny dla wszystkich chcących aby ich dzieci otrzymały nową koszulkę. Zapytanie ofertowe do Firmy JAKO zostanie wysłane w poniedziałek a cena będzie uzależniona od ilości zamawianego sprzętu.

Na koszulkach będzie umieszczone logo sponsora tytularnego klubu – KGHM Zanam oraz herb KS Polkowice. Koszty druku pokryje Klub.

Jeszcze raz proszę wszystkich rodziców chcących skorzystać z oferty, o uzupełnienie zaległości, ponieważ po terminie wskazanym powyżej nie będzie takiej możliwości.