CZAS NA PRZEMKÓW

Już w najbliższą niedzielę, 25 października, ostatni w rundzie jesiennej turniej Ligi Trawiastej. Gospodarzem tym razem będzie UKS Huta Przemków, obecny wicelider. Mecze będą rozgrywane na, znanym nam już z poprzednich sezonów, boisku przy ulicy Akacjowej.

W dotychczas rozegranych turniejach zgromadziliśmy komplet, 25 punktów, wygrywając na boisku 21 meczów ( 2 wygrane walkowerem ), remisując 2 i ani razu nie schodząc z boiska pokonanym. Dzięki temu wyprzedzamy wicelidera już o dziesięć punktów a trzecią drużynę w tabeli o trzynaście oczek. Nie pozostaje nam więc nic innego jak również tym razem potwierdzić formę i umiejętności a rok 2015 zakończyć na fotelu lidera z zerowym dorobkiem po stronie przegranych spotkań.

Wyjazd powołanej drużyny, tradycyjnie już, z parkingu zajazdu Adria przy ulicy Kopalnianej 2 o godzinie 9.00.